build a site
Mobirise

Plastové štítky (nálepky)

Gerber Edge

Plastové samolepiace štítky vyrábame pomocou termotransferovej tlačiarne Gerber Edge, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre potlač vinylových samolepiacich fólií. Je alternatívou doposiaľ používanej sieťotlače, alebo vyrezávacích plotrov. Výrobky majú výbornú exteriérovú stabilitu.
Gerber Edge môže tlačiť plnofarebnú grafiku pri použití štyroch sútlačových farieb systému CMYK, alebo pomocou 57 priamych farieb, vrátane 11 transparentných a vysokolesklej striebornej a zlatej. Pomocou Spectratone systému je možné kombináciou dvoch rôznych farieb získať viac ako 3000 ďalších priamych farieb.

Mobirise

Fólie

Okrem potlače klasických vinylových fólií je možnosť použiť zariadenie na potlač dosvitovej (fosforovej), magnetickej a holografickej fólie, polyesterovej samolepiacej fólie a polykarbonátového materiálu LexEdge, ktorý sa používa na potlač ovládacích panelov. GerberVision je jednostranne priehľadná fólia pre okennú grafiku, Floor Minders je materiál pre podlahovú grafiku, nové transparentné farebné náplne sa používajú pre tlač na reflexné, metalické, holografické, fluorescentné a iné materiály so špeciálnymi vizuálnymi vlastnosťami.

Zariadenie Gerber Edge je schopné tlačiť plastové štítky na šírku 297 mm, alebo pomocou panelovania na prakticky neobmedzenú plochu. Toto sa dá využiť hlavne pri výrobe bilboardov, alebo pri potlači automobilov.

Adresa

Podjavorinské výrobné družstvo  
Husitská cesta 247/4
916 01 Stará Turá 

IČO : 00167878
IČ DPH : SK2020382221

Kontakt

Predseda: 032 285 2225
Odbyt: 032 285 2218
Email: odbyt@pvd.sk

Pracovná doba:

Pondelok - Piatok:
06:00 - 14:00